Publikováno Napsat komentář

S Bočis na lyžích

Lyže - foto

9.3.  jsme vyrazili opět na Lipno, ale tentokrát na lyže. Asi v pět hodin odpoledne jsme vyrazili vlakem do Českých Budějovic a poté autobusem do Krumlova. Z Krumlova jsme jeli autobusem rovou k nám do penzionu.

K večeři jsme si dali pizzu a hráli jsme hry. Poté, co jsme se společensky unavili, šli jsme spát. Další den jsme posbírali vaky a vyrazili na sjezdovku. Všichni dohromady jsme měli hromadného instruktora, který s námi lyžoval od rána až do odpoledne. Oběd jsme si dali v restauraci pod sjezdovkou a naučili jsme se několik triků na lyžích. Zatímco my jsme lyžovali, Bočis stihla nakoupit potřebné suroviny na večeři. S Kubou (s naším instrukturem) jsme se naučili například “hodiny”(otočení o 360 stupňů za jízdy) nebo jsme v snowparku jezdili přes bedny a zaskákali na skokáncích. Sníh sice nebyl nic moc, ale zalyžovali jsme si. K večeři jsme si udělali toto:

Ráno v neděli jsme vyrazili do Aquaworldu Lipno. Měli jsme sice trochu komplikace se zavazadly, ale nakonec jsme to vyřešili. Krásně jsme si zaplavali a vypravili jsme se na cestu k našim domovům. V Českých Budějovicích jsme si dali zravý oběd a vyrazili vlakem směrem do Prahy. Dorazli jsme v 18:57.

S láskou ke svým čtenářům sepsali:

Filip Troníček a Vladimír Svoboda

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..